Prehľad úverov od spoločnosti Finance4you

Úvery od spoločnosti Finance4you alebo ak chcete Úver4you.

Nebanková spoločnosť Finance4you, často nesprávne nazývaná aj ako Úver4you, má vo svojej ponuke zaujímavé úvery pre podnikateľov i širokú verejnosť. Dnes sa preto pozrieme na úvery od Finance4you podrobnejšie a vysvetlíme, aké sú podmienky získania.

Čítať celý článok…

mBank pôžička s úrokom 0 % – špeciálna akcia

mBank pôžička s úrokom 0 % - špeciálna akcia.

Na bankovom a nebankovom finančnom trhu sa len zriedkakedy objaví ponuka, s ktorou prednedávnom prišla slovenská mBank. Klientom totiž ponúka mPôžičku s úrokom 0 % – teda vrátite len toľko, koľko ste si požičali. Poďme sa pozrieť na podmienky tejto špeciálnej mBank akcie.

Čítať celý článok…

Požičky od súkromných osôb

Pôžička od súkromnej osoby môže priniesť rýchle peniaze, no treba si dávať pozor.

Ste v situácii, že vám nechcú požičať peniaze v banke alebo v nebankovej spoločnosti kvôli zápisu v registri dlžníkov? Ani v tomto prípade nemusíte vešať hlavu. Pomôcť vám môžu pôžičky od súkromných osôb, alebo ak chcete investorov, ktorí financie poskytujú.

Čítať celý článok…

Mikropôžičky: prehľad a porovnanie

Mikropôžičky sú menšie úvery, ktoré vybavíte rýchlo online a aj cez víkendy.

Dnes tu pre vás máme ďalší zaujímavý článok, tentoraz na tému mikropôžičky. Nazývame ich tiež aj ako mikroúvery alebo fínske pôžičky, keďže ich zvyčajná výška sa pohybuje od 25 – 900 €, pričom maximálna doba splatnosti činí obvykle 30 dní. Hoci sa na prvý pohľad nemusia zdať príliš výhodné, nájdu si skupinu záujemcov. Prečítajte si aké, prečo a komu sa mikropôžičky oplatia.

Čítať celý článok…

Refinancovanie pôžičiek vám môže pomôcť

Refinancovanie pôžičiek dokáže pomôcť a uľahčiť život človeka.

Zistili ste, že vaša pôžička je pre vás nevýhodná? Potrebujete znížiť výšku mesačnej splátky? Alebo ste dokonca naleteli podvodníkom, ktorým nejde o nič iné ako vás nechať platiť vysoké zmluvné pokuty? Pôžička na refinancovanie vám môže výrazne uľahčiť život. Nie je nič jednoduchšie ako nevýhodný úver refinancovať, teda splatiť inou, výhodnejšou pôžičkou.

Čítať celý článok…

Pôžičky na bývanie – TOP 3 poskytovatelia

Kto poskytuje najlepšie úvery a pôžičky na bývanie?

Máte nový byt alebo dom a ste šťastný a spokojný, že konečne bývate vo svojom. Po istom čase sa však radosť čiastočne vytratí a vystrieda ju kopec starostí s nehnuteľnosťou. Rekonštrukcia, opravy a nový nábytok niečo stojí. Predpokladajme, že ešte nemáte vytvorenú dostatočnú finančnú rezervu. Ako teda financovať úpravy svojej domácnosti?

Čítať celý článok…

Návod ako sa dostať z registra dlžníkov

Ako sa dostať von z registra dlžníkov.

Jedna pôžičky, druhá pôžička, tretia pôžička… Možno to poznáte aj vy sami, ak ste už do kolotoča splátok nastúpili. Áno, niekto zvláda splácať aj niekoľko úverov naraz, no nie každý dokáže odhadnúť svoje sily. Alebo inak – niekto stratí zamestnanie alebo sa mu v rodine vyskytne vážna záležitosť a so splácaním sú naraz problémy.

Čítať celý článok…

Krátkodobé pôžičky – prehľad poskytovateľov a porovnanie

Občas sa vyskytnú situácie, ktoré sa nezaobídu bez pôžičky. Drvivá väčšina z nich netrvá rok, dva a ani tri. Z času na čas nás nečakaný výdavok zaskočí a pokazí nám naplánovaný finančný rozpočet. Vtedy je dobré využiť pôžičky s kratšou dobou splatnosti, nech nenesieme bremeno zadlženosti dlhšie, než je potrebné.

Čítať celý článok…

Na čo by ste si pôžičku brať rozhodne nemali?

Na čo by ste si pôžičku brať určite nemali.

Pôžičky na čokoľvek na nás čakajú na každom rohu a sú oveľa dostupenejšie, než boli v minulosti. Stali sa súčasťou našich životov až natoľko, že sme prestali rozlišovať to, čo si môžeme dovoliť a to, čo si dovoliť nemôžeme.

Čítať celý článok…

Pôžičkomat ponúka prvú pôžičku zadarmo

Prvá pôžička zadarmo od nebankovej spoločnosti Pôžičkomat.

Pôžička zadarmo a bez poplatkov? To v bankách nebýva zvykom, nie to ešte v nebankovkách. Spoločnosť Pôžičkomat však prišla s veľmi zaujímavou ponukou, kedy je vám prvá pôžička poskytnutá zadarmo, bez akýchkoľvek poplatkov navyše, bez úroku a vrátite len toľko, koľko ste si požičali.

Čítať celý článok…

Staršie články