Ferratum pôžička

Online pôžička Ferratum 25 € až 250 € bez ručiteľa

Prvá pôžička zadarmo

Mám záujem o pôžičku Ferratum

Online pôžička Ferratum

Výška pôžičky 25 € – 250 €
Doba splatnosti 15 dní – 30 dní
Úrok od 4933 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo 150 € na 15 dní
Minimálný príjem

Ferratum kalkulačka splátok

Pôžička Splatnosť Odplata RPMN Spolu zaplatíte
30 € 7 dní 0,16 € 32 % 30,16 €
70 € 7 dní 0,38 € 33 % 70,38 €
100 € 14 dní 1,11 € 33 % 101,11 €
150 € 14 dní 1,66 € 33 % 151,66 €
200 € 21 dní 3,33 € 33 % 203,33 €
250 € 30 dní 5,95 € 33 % 255,95 €
300 € 30 dní 7,15 € 34 % 307,15 €
350 € 30 dní 8,34 € 34 % 358,34 €

Mám záujem o pôžičku Ferratum

Pôžička Ferratum bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme áno
Pôžička bez kontroly registra nie

Ferratum pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 10 minút
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania účet / složenkou
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Ferratum – recenzia pôžičky

Pôžička Ferratum

Fínska pôžička Ferratum

Ferratum je finančná spoločnosť s veľmi dlhou tradíciou, ktorá poskytuje pôžičky vo viac ako sedemnástich krajinách po celom svete. O skutočnej serióznosti a férovosti firmy tiež vypovedá celoeurópska banková licencia, ktorá jej bola udelená. Ferratum Slovakia s.r.o. je súčasťou nadnárodnej skupiny materskej spoločnosti Ferratum Finland Oy so sídlom vo Fínsku. Pôžičku Ferratum už využili státisíce klientov a je veľmi obľúbená po celom svete vďaka jednoduchosti vybavenia po telefóne alebo online. Spoločnosť začala na Slovensku poskytovať krátkodobé a rýchle pôžičky na čokoľvek s minimálnymi požiadavkami na klienta. Postupne zvyšovala možnosť získania pôžičiek aj opakovaným klientom, ktorí sa v splácaní osvedčili. Manažér firmy Ferratum Bank dokonca vymyslel slovné spojenie fínska pôžička, ktoré až neskôr prevzalo mnoho ďalších nebankových spoločností.

Ferratum SMS pôžička

Rýchla pôžička Ferratum je poskytovaná v sume od 25 € až do výšky 250 €. Samozrejme výška požičaných peňazí závisí od toho, či už ste existujúcim klientom spoločnosti alebo nie. Doba na splatenie pôžičky sa taktiež líši a je možné ju snadno nastaviť flexibilne podľa vlastných možností na 15 dní až 30 dní. Ak by ste nestíhali pôžičku uhradiť na čas, je možné splatnosť dvakrát predĺžiť o 15 dní. Ferratum pôžička cez SMS alebo online formulár je pre nových žiadateľov o finančnú výpomoc poskytovaná do výšky 150 € úplne zadarmo na 15 dní. Môžete si tak bez akýchkoľvek poplatkov za vybavenie a zadarmo v prípade núdze vyskúšať aká je Ferratum pôžička výhodná. Samozrejme je online pôžička poskytovaná na čokoľvek a nie je potrebné využitie peňazí akokoľvek dokladovať.

Ešte nie ste zákazníkom spoločnosti Ferratum a potrebujete peniaze? Využite skvelú akciu a požičajte si 150 eur úplne zadarmo a bez úroku!

Výhody pôžičky Ferratum

Nevýhody

 • vyššie požiadavky na schválenie
 • nižšia maximálna suma pôžičky
 • žiadateľ musí mať minimálne 21 rokov

Ferratum pôžička bez registra

Prvým krokom je online vyplnenie žiadosti o pôžičku Ferratum Bank, kde klient v rámci tohto kroku udá svoje osobné údaje. Na uvedený mobilný telefón príde klientovi SMS o schválení alebo zamietnutí úveru. Vďaka servisu 24/7 príde táto SMS žiadateľovi skutočne už do 10 minút. Následne Vám zatelefonuje operátor spoločnosti Ferratum, ktorý s Vami prejde a overí uvedené informácie.

 • Pôžička 25 € – 250 €
 • Splatnosť 15 dní – 30 dní
 • Bez potvrdenie príjmu áno
 • Bez kontroly registra nie

Následne Vás bude čakať posledný krok – podpis zmluvy. Tu by človek čakal, že k podpisu zmluvy sa bude musieť dostaviť osobne do pobočky, no nie je to tak. Pôžičky Ferratum sú vlastne SMS pôžičky, pri ktorých stačí poslať SMS správu v špeciálnom tvare na vopred určené číslo a tým vlastne podpíšete zmluvu. Slovenská justícia skutočne tento spôsob umožňuje ako zmluvný vzťah dojednaný cez vzdialenú komunikáciu medzi veriteľom a dlžníkom. Následne po zaslaní peňazí na bankový účet klient obdrží fakturačné údaje na splatenie pôžičky a to buď formou SMS, poštou alebo na e-mail, podľa toho, ako si sám zvolí v žiadosti.

SMS pôžičky od Ferratum sú výhodné a navyše nemusíte nikam chodiť. Všetko vybavíte z pohodlia domova.

Aké sú podmienky pre zisk Ferratum pôžičky?

Ako všetci veľmi dobre vieme, tak väčšina pôžičiek má neuveriteľné požiadavky na svojich klientov aby pôžičku vôbec dostali. Preto sa pozrieme aké podmienky musí splniť klient, ktorého zaujala pôžička Ferratum a chce ju získať online. Prvou a hlavnou podmienkou je slovenské občianstvo a taktiež trvalý pobyt na území SR. Klient taktiež nemôže byť zapísaný v registri dlžníkov a musí mať minimálne 21 rokov. Žiadne iné podmienky naozaj nie sú. Nepotrebujete ručiteľa, zástavu a nemusíte ani preukazovať Váš čistý mesačný príjem. Tieto podmienky sa zdajú byť veľmi benevolentné a vyzerá to, že pôžičku Ferratum si môže dojednať takmer ktokoľvek.

Pôžička bez dokladovania príjmu

Ferratum SMS pôžička alebo ak chcete fínska pôžička prekvapí nejedného zákazníka. Je skvelou voľbou pre riešenie nečakaných výdavkov v domácnosti – pred výplatou. Vďaka jasným a priaznivým podmienkam pre získanie ju často využívajú aj mamičky na materskej dovolenke. Taktiež často i seniori a dôchodcovia, ktorí potrebujú vykryť výdavky napríklad na lieky. Ak potrebujete požičať nižšiu sumu peňazí určite využite akciu, kedy môžete získať až 150 € úplne zadarmo!

Naše hodnotenie: 75 %

Mám záujem o pôžičku Ferratum

Ferratum pôžička

 • Výška pôžičky 25 € – 250 €
 • Splatnosť 15 dní – 30 dní
 • Prvá pôžička zadarmo 150 € na 15 dní
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 60 % – priemerná

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Ferratum

Zaradenie pôžičky

Ferratum (společnosť Ferratum Slovakia s.r.o.) je člen skupiny Ferratum Group, ktorá má pobočky vo viac ako 20 krajinách sveta. Táto spoločnosť poskytuje najmä SMS pôžičky v menších sumách. Najčastejšie jedná sa hlavne o pôžičky pred výplatou.