SMS pôžičky

Najlepšie online nebankové SMS požičky bez ručiteľa

Bankové a nebankové pôžičky

Aktuálne nie je možné požiadať o tuto pôžičku online, vyplnením žiadosti pre Vás nájdeme inú vhodnejšiu pôžičku.

Velká pôžička do 25 000 €

SMS pôžičky ihneď na účet

Posledná aktualizácia dát: 14. 6. 2024 14:20

CreditONE pôžička
Výška pôžičky
5 € – 500 €
Splatnosť
1 deň – 30 dní
Pôžička zadarmo
180 €/30 dní
Ferratum pôžička
Výška pôžičky
25 € – 250 €
Splatnosť
15 dní – 30 dní
Pôžička zadarmo
150 €/15 dní
Pôžičkomat pôžička
Výška pôžičky
25 € – 500 €
Splatnosť
5 dní – 31 dní
Pôžička zadarmo
nie

Rýchla SMS pôžička

Doba pred získaním výplaty od zamestnávateľa býva mnohokrát veľmi ťažká. Nie každý má adekvátnu mzdu, ktorá by pokryla aj neočakávané výdavky v podobe pokazeného spotrebiča, auta či čohokoľvek iného. Ak ste sa dostali do podobného problému aj vy a nemáte nič ušetrené bokom, máte možnosť požiadať o rýchlu pôžičku cez SMS, ktorá Vám môže pomôcť. V banke podobný úverový produkt spravidla nenájdete, pretože všetky žiadosti podstupujú prísnym a dlhým schvaľovacím procesom, ktorý trvá aj niekoľko dní. Ani u klasických pôžičiek od nebankových spoločností však nie je stopercentné, že vám inštitúcia prevedie hotovosť na účet bleskovo. Jedinou cestou, ako získať finančnú injekciu naozaj bezodkladne, býva v súčasnej dobe veľmi populárna SMS pôžička. Ide o jediný spôsob, ako mať požadovanú sumu na konte do dvadsaťštyri hodín a okamžite tak vyriešiť finančnú tieseň.

SMS pôžička pred výplatou

SMS pôžičky sa oproti klasickej bankovej pôžičke dajú vybaviť z pohodlia domova. Nemusíte nikam chodiť, dohodnete si ju jednoducho cez mobilný telefón alebo aj internet. Je to najrýchlejší spôsob, ako získať hotovosť. Prednosťou pôžičky pred výplatou je nielen rýchlosť vybavenia, ale aj úplná transparentnosť a jednoduchosť. Jediné, čo je potrebné urobiť pre získanie SMS pôžičky ihneď, je vyplniť online formulár. Pri prvej žiadosti si môžete požičať väčšinou obmedzenú sumu, no s každou ďalšou pôžičkou sa potom limit navyšuje. S opakovanou žiadosťou navyše klienti môžu využívať rad zaujímavých výhod.

Blesková pôžička bez registra a ručiteľa

Pôžička cez SMS je dostupný druh pôžičky, o ktorý môže požiadať celá rada zákazníkov. Nie je dôležité to, či ste v domácnosti alebo v dôchodku, nebankové inštitúcie pri SMS pôžičke nepozerajú na vaše príjmy. Mimo to nenahliada do registra neplatičov a na hotovosť tak má nárok aj klient, ktorý v rámci minulého úveru porušil splátkový kalendár. Nie je vyžadovaný ručiteľ ani ručenie nehnuteľnosťou a hotovosť môžete minúť na čokoľvek. Pôžička cez SMS je vhodná aj pre momentálne nezamestnaných, ktorí ju môžu tiež využiť.