Profi Credit pôžička

Online pôžička Profi Credit 300 € až 3000 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku Profi Credit

Online pôžička Profi Credit

Výška pôžičky 300 € – 3000 €
Doba splatnosti 1 rok – 4 roky
Úrok od 70 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Profi Credit bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra nie

Profi Credit pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 24 hodín
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Profi Credit – recenzia pôžičky

Pôžička Profi Credit

Profi Credit Slovakia, a.s. patrí do nadnárodnej skupiny Profireal Group, ktorá pôsobí v celom rade štátov strednej a východnej Európy. Ide predovšetkým o Českú republiku, Slovensko, Poľsko a Bulharsko. Pôžičky od tejto spoločnosti sú založené na osobnom prístupe, solídnom rokovaní a rýchlom vybavení. Vďaka kamenným pobočkám sa snaží spoločnosť Profi Credit získavať aj klasickú konzervatívnu klientelu, ale hlavný podiel podnikania firmy je prostredníctvom internetových pôžičiek a webových stránok.

Profi Credit ponúka nebankové pôžičky, ktoré sú vhodné na akékoľvek využitie. Vďaka tomu, že ide o neúčelové pôžičky, môže majiteľ pôžičky využiť tieto peniaze úplne podľa svojho vlastného záujmu a potrieb. Nie je to nič zložité. Vybaviť Profi Credit pôžičku je možné online na webe cez formulár. Profi Credit ponúka skutočne výhodnú pôžičku, veď čítajte ďalej a presvedčte sa.

Profi Credit pôžička

Máte veľa neočakávaných výdavkov a chýba Vám finančnú hotovosť? Chcete získať skvelú a okamžitú pôžičku? Máte zápis v registri nesolventných osôb a bankové inštitúcie Vám úver nevybavia? Prinášame Vám riešenie v podobe preverenej pôžičky od nebankového poskytovateľa - ak požadujete financie vskutku rýchlo, využite vybavenie nebankovej pôžičky Profi Credit. Profi Credit pôžička je veľmi zaujímavá možnosť, ako si bezpečne a relatívne rýchlo požičať 3000 €. Jedná sa totiž o rýchlu pôžičku, ktorú je však nutné doložiť príjmom zo zamestnania či dôchodkovým výmerom. Tým sa samozrejme môže predĺžiť proces schválenia, ale ak si všetko pripravíte dopredu, môžete získať peniaze do 24 hodín od schválenia žiadosti. Suma od 300 € do 3000 € je poskytovaná okamžite bez nutnosti zástavy majetku alebo bez ručiteľa. Splatnosť pôžičky je štandardne medzi 1 rok a 4 roky. Je len na vás, akú variantu zvolíte a akým spôsobom bude následne celé splácanie prebiehať.

Štandardne je rýchla pôžička bez ručiteľa od Profi Credit splácaná pomocou pravidelných mesačných splátok. Môžete však požiadať aj o odklad týchto splátok. Jedná sa o skutočne flexibilnú pôžičku, ktorá sa Vám doslova prispôsobí. Splácanie tejto pôžičky Vás nebude obťažovať a rodinný rozpočet nebude tak napätý. Dôležitá informácia je tiež v tom, že vybavenie celej pôžičky je úplne zadarmo. Neplatíte skrátka nič vopred. Nemusíte sa tak báť, že by ste prišli o nejaké peniaze ešte pred tým, než vôbec pôžičku získate. Profi Credit pôžička je renomovaný produkt od overeného poskytovateľa s garanciou.

Splátky pôžičky si nastavíte podľa svojich možností a nezaťažíte tak svoj rodinný rozpočet.

Výhody pôžičky Profi Credit

Nevýhody

 • vyššie nároky na klienta
 • suma 3000 € je pomerne nízka
 • velmi nízká schvalovatelnosť žiadostí

Nebanková pôžička Profi Credit

Vybavenie pôžičky je rýchle a jednoduché. Stačí nezáväzne o pôžičku zažiadať a tým si otvoriť dvere až k možnosti získania 3000 € bez zástavy. Obratom po vyplnení online formulára Vám zavolá pracovník spoločnosti a porozpráva sa s Vami o požadovanej pôžičke. Dohovoríte sa na potrebnej veľkosti pôžičky, na tom, akým spôsobom dôjde k odovzdaniu informácií a dokladov a už sa prakticky môžete tešiť na pôžičku. Je to veľmi rýchle a jednoduché – zvládne to naozaj každý. Vyplnenie nezáväzného formulára je otázkou niekoľkých málo sekúnd a potom už si len počkáte, než vám peniaze dorazia.

 • Pôžička 300 € – 3000 €
 • Splatnosť 1 rok – 4 roky
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra nie

Pôžička bez registra

Aby sa dali poskytovateľovi udržať zaujímavé podmienky tejto pôžičky je nutné mu predložiť potvrdenie o výške zarábanej čiastky. Klient ďalej musí mať trvalý pobyt v tuzemsku, vek minimálne osemnásť rokov. Pri nízkej bonite zákazníka alebo starobe nad sedemdesiat rokov je potrebný ručiteľ, ktorý sa za žiadateľa zaručí. Žiadateľ si musí zaobstarať inkaso z účtu vo výške požadovanej mesačnej splátky. Príjem sa vyžaduje a pôžičku tak nemajú šancu získať nezamestnaní ľudia. Rovnako je táto pôžička dostupná pre ženy na materskej dovolenke. K vybaveniu teda budete potrebovať: kópiu občianskeho preukazu, originál potvrdenie od zamestnávateľa o príjme, pri občanoch v dôchodkovom veku - kópiu výmeru zloženky, dokumenty potvrdzujúce prípadné ďalšie príjmy, aspoň jeden z tzv. "kontaktných dokladov" (výpis z BÚ, SIPO, vyúčtovanie elektriny, plynu, apod.).

Bezhotovostná pôžička

Chýbajú Vám finančné prostriedky? Radi by ste ich získali rýchlo a bez komplikácií? Naozaj sa odporúčame obrátiť na spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, ktorá ponúka pôžičky širokej skupine obyvateľov. Požičať si tu môžete ako bežný občan, no rovnako aj ako podnikateľský subjekt. V prvom prípade dosiahnete až na sumu 3000 €. Nebanková pôžička Profi Credit je poskytovaná bez poplatku a na dobu 1 rok až 4 roky, skvele sa tak hodí aj pre rodičov na MD či seniorov. Peniaze obdržíte prevodom na bankový účet po schválení vašej žiadosti, ktorú môžete podať aj online cez formulár. Žiadosť bude schválená v čo najkratšom možnom termíne.

Naše hodnotenie: 50 %

Mám záujem o pôžičku Profi Credit

Profi Credit pôžička

 • Výška pôžičky 300 € – 3000 €
 • Splatnosť 1 rok – 4 roky
 • Úrok od 70 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 20 % – extrémne nízka

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Profi Credit

Zaradenie pôžičky

Profi Credit Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2000 (je súčasťou finančnej skupiny Profireal Group) a poskytuje nebankové pôžičky.