Úver4you pôžička

Online pôžička Úver4you 2000 € až 30 000 €

Mám záujem o pôžičku Úver4you

Online pôžička Úver4you

Výška pôžičky 2000 € – 30 000 €
Doba splatnosti 12 mes. – 8 rokov
Úrok od 9,9 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Úver4you bez kontroly registra

Pôžička bez ručiteľa nie
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra áno

Úver4you pôžička pre nezamestnaných

Pôžička pre nezamestnaných áno
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze do 3 dní

Dĺžka vybavenia 10 dní
Prevod peňazí do 3 dní
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Úver4you – recenzia pôžičky

Pôžička Úver4you

Spoločnosť Finance 4 You s.r.o. je seriózna a nami preverená spoločnosť. Má veľké množstvo kladných referencií od ľudí, ktorí boli s jej finančnými produktmi nadmieru spokojní. Pozitívnou správou je, že vôbec nenahliada do registra dlžníkov, čiže Vás táto nebanková pôžička môže zbaviť už existujúcej dlžoby. Nebanková pôžička od Úver4you nie je až tak známa, napriek tomu určite stojí za povšimnutie. Prečítajte si našu recenziu a sami sa rozhodnite či sa vám podmienky pozdávajú alebo nie.

Úver4you pôžička

Ocitli ste sa v ťaživej životnej situácii? Potrebujete súrne väčšiu sumu peňazí, ale nikto z poskytovateľov pôžičiek Vám nevyhovel? Alebo jednoducho iba nechcete, aby ste museli dokladovať príjem či účel Vašej pôžičky? Možno ste sa práve rozhodli požičať si s tým, že predmetom ručenia za úver bude Vaša nehnuteľnosť. Pokiaľ sa stále neviete rozhodnúť, v nasledujúcich riadkoch Vám vysvetlíme, pre koho je pôžička s ručením nehnuteľnosťou vhodná, v čom sa líši od ostatných typov pôžičiek a ako ju získať.

 • Pôžička 2000 € – 30 000 €
 • Splatnosť 12 mes. – 8 rokov
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra áno

Tento typ pôžičky má vo svojej ponuke takmer každý poskytovateľ pôžičiek. Či už sú to banky alebo nebankové subjekty, pôžička s ručením nehnuteľnosťou patrí u veriteľov medzi obľúbené formy. Je to vďaka skutočnej istote, že o požičané peniaze neprídu. Pri klasických pôžičkách bez ručenia títo poskytovatelia zarábajú najma na poplatkoch za poskytnutie a celkovom úvere, ktorý pri splatení zinkasujú.

Pôžička s ručením nehnuteľnosťou od Úver4you je bez poplatkov a s nízkym úrokom (od 9,9 %).

Pôžička s ručením nehnuteľnosťou

Mnohokrát sa však stane, že dlžník jednoducho pôžičku nesplatí a v prípade, že vyhlási osobný bankrot alebo pôžičku získa na základe falošných osobných údajov, veriteľ o svoje peniaze naveky príde a nemá nijakú možnosť sa ich niekedy dočkať. To je aj jeden z dôvodov, prečo sú štandardné alebo zrýchlené pôžičky zaťažené nezmyselne vysokými poplatkami a úvermi. Pri pôžičkách s ručením nehnuteľnosťou tieto problémy odpadajú a hlavne pri tej od spoločnosti Úver4you. Požičať si môžete sumu až do výšky 30 000 €, pričom úrok sa pohybuje už od úrovne 9,9 %. Ak sa chcete o pôžičke dozvedieť nieco viac, vyplňte online nezáväznú žiadosť a budete informovaný o presných podmienkach úveru pracovníkmi spoločnosti. Vyplnením žiadosti sa ničomu nezaväzujete!

Výhody pôžičky Úver4you

Nevýhody

 • dĺžka vybavenia (niekedy až 10 dní)
 • zabezpečenie úveru nehnuteľnosťou

Nebanková pôžička bez registra

Ak máte záujem o finančné prostriedky od spoločnosti Úver4you, vyplňte krátky nezáväzný formulár a potom žiadosť odošlite. Čoskoro Vás bude kontaktovať obchodný zástupca spoločnosti, s ktorým sa dohodnete na ďalšom postupe. Dĺžka vybavenia žiadosti je štandardne 10 dní, no pri zložitejších prípadoch môže byť o čosi dlhšia. Po vybavení potrebných náležitostí Vám bude úver vyplatený bezhotovostným prevodom na Váš bežný účet.

Aké sú podmienky pre zisk pôžičky?

Nemusíte mať čistý register dlžníkov. Peniaze dostanete aj keď meškáte so splátkami, alebo ste v exekúcii. Môžeme konštatovať že tento úver je vhodný také ako konsolidačná pôžička, vďaka ktorej vybavíte viacero vašich úverov. Spoločnosť Úver4you.sk poskytuje nebankový úver ručený nehnuteľnosťou, vďaka ktorému získate financie až do výšky 30 000 €. Úver Vám bude poskytnutý dokonca i v prípade, ak je vlastníkom nehnuteľnosti tretia osoba. Jediné, čo budete pre jeho získanie potrebovať je občiansky preukaz (všetkých zúčastnených osôb) a list vlastníctva k danej nehnuteľnosti, ktorou budete ručiť. Pokiaľ ručíte nehnuteľnosťou spoločnosť Úver4you akceptuje ako dostačujúce všetky druhy príjmu – mzdu, dohodu, materskú, dôchodok a dokonca aj príjem zo zahraničia. Vďaka tomu sa možnosť získať úver stáva oveľa jednoduchšou a podstatne dostupnejšou.

Online pôžička od www.uver4you.sk je vhodná aj pre nezamestnaných a rodičov na materskej dovolenke!

Nebanková pôžička Úver4you

Nech už ste sa v živote ocitli v akejkoľvek nepriaznivej situácii, vždy sa dajú nájsť dobré spoločnosti, ktoré Vám môžu pomôcť. Jednou z nich je aj poskytovateľ pôžičiek Úver4you. Pre mnohých je ručenie nehnuteľnosťou úplne poslednou voľbou, ako sa dostať k peniazom. Pri takej možnosti síce ušetríte na vysokých poplatkoch, než pri bežných pôžičkách, no vždy majte na zreteli, že ak svoje záväzky včas nesplníte, môžete prísť aj o to posledné, o „strechu nad hlavou“. Preto si vždy požičiavajte s chladnou hlavou a najmä pri tom myslite na budúcnosť seba a Vašej rodiny.

Naše hodnotenie: 50 %

Mám záujem o pôžičku Úver4you

Úver4you pôžička

 • Výška pôžičky 2000 € – 30 000 €
 • Splatnosť 12 mes. – 8 rokov
 • Úrok od 9,9 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 30 % – extrémne nízka

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Úver4you

Zaradenie pôžičky