CreditONE pôžička

Online pôžička CreditONE 5 € až 500 € bez ručiteľa

Prvá pôžička zadarmo

Mám záujem o pôžičku CreditONE

Online pôžička CreditONE

Výška pôžičky 5 € – 500 €
Doba splatnosti 1 deň – 30 dní
Úrok od 25,86 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max. 180 €
Prvá pôžička zadarmo 180 € na 30 dní
Minimálný príjem 200 €

Pôžička CreditONE bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra nie

CreditONE pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 5 minút
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

CreditONE – recenzia pôžičky

Pôžička CreditONE

Rýchla pôžička CreditONE

Na slovenský trh s online pôžičkami vstúpila spoločnosť CreditONE len pred pár rokmi. Po Lotyšsku a Českej republike sme tretím štátom, kam tato spoločnosť prišla so svojím zaujímavým produktom. Rýchla pôžička CreditONE je hlavným zameraním firmy. Práve SMS pôžičky a online pôžičky sa tešia čoraz väčšej obľube i popularite aj u nás, takže si táto spoločnosť načasovala svoj príchod skutočne skvele. Sympatie zákazníkov si CreditONE buduje nevídanou rýchlosť vybavovania nebankových pôžičiek. Vďaka skúsenostiam zo zahraničia dokáže poskytnúť peniaze už v priebehu niekoľkých desiatok minút od podania žiadosti. Krédom sa zdá byť formulka „Orientovaný na potreby zákazníka.“, ktorú už ocenili aj mnohí spokojní slovenskí spotrebitelia.

Pôžička CreditONE je skutočne veľmi rýchla a hlavne orientovaná na potreby klienta.

CreditONE pôžička

Spoločnosť ponúka možnosť zvoliť si flexibilne výšku požičaných peňazí v hodnote od 5 € až do 500 €. To v praxi znamená, že ak potrebuje klient napríklad 100 eur, môže požiadať presne o túto sumu. Podobne je to aj s dátumom splatnosti, ktorý je rovnako je flexibilný. Kombináciou týchto dvoch faktorov sa počíta výsledná cena CreditONE pôžičky. Rýchla pôžička od tejto spoločnosti sa teší skutočne veľkej obľube. Hlavným dôvodom je fakt, že ak ste novým zákazníkom, môžete si požičať sumu 180 € bez toho, aby ste platili za ňu úrok. Prvá pôžička je u CreditONE zadarmo!

Splatnosť požičaných peňazí je od 1 deň až do 30 dní. Času na splatenie pôžičky je teda skutočne dostatok a úrok pohybuje od úrovne 25,86 %. Úrok je samozrejme o niečo vyšší ako pri klasickej bankovej pôžičke, no ak Vás zaskočia nečakané výdavky, tak lepšie riešenie pre Vás snáď ani neexistuje. Za vybavenie pôžičky CreditONE samozrejme vopred vôbec nič neplatíte a rovnako neplatíte ani žiadne poplatky za predčasné splatenie alebo zriadenie pôžičky. V prípade, že nedokážete požičanú sumu splatiť v stanovenom termíne môžete spoločnosť požiadať o predĺženie (dokonca aj viacnásobne). Za predĺženie doby splatnosti pôžičky si však spoločnosť účtuje nemalý poplatok.

Ak potrebujete peniaze, tak využite skvelú akciu spoločnosti CreditONE – prvá pôžička bez úroku až do výšky 180 eur!

Výhody pôžičky CreditONE

 • rýchlosť vybavenia (žiadosť schválená už do niekoľkých minút)
 • prvá pôžička až 180 € úplne zadarmo
 • flexibilné nastavenie výšky sumy a doby splácania
 • bez poplatku za vybavenie
 • pôžička bez ručiteľa
 • bez dokladovania

Nevýhody

 • vyšší poplatok za predĺženie splatnosti
 • reakcie na otázky klienta sú o čosi pomalšie

CreditONE pôžička – ako ju získať?

Prostredníctvom online kalkulačky, ktorá sa nachádza na internetovej stránke spoločnosti je možné si veľmi jednoducho vypočítať výšku splátok a stanoviť dobu splatnosti od 1 deň až do 30 dní. V zásade platí, že čím dlhšia splatnosť pôžičky, tým viac za požičanie peňazí zaplatíte (ak sa samozrejme nejedná o prvú pôžičku do výšky 180 €). Získať pôžičku od spoločnosti CreditONE je veľmi jednoduché. Postačí vám funkčné mobilný telefón a bankový účet v niektorej zo slovenských bánk. K tomu, aby ste pôžičku získali už len stačí poslať jednoduchú SMS správu so žiadosťou o pôžičku alebo vyplniť online formulár.

Prvá pôžička až 180 € zadarmo

Po vyplnení formulára Vás bude na uvedenom telefónnom čísle kontaktovať pracovník spoločnosti, ktorý si overí Vašu identitu. Počas pracovných dní od 8:00 do 17:00 to netrvá dlhšie ako niekoľko minút. Pracovník spoločnosti CreditONE bude požadovať potvrdenie niektorých uvedených informácii a taktiež napríklad aj rodné číslo, číslo občianskeho preukazu a miesto trvalého bydliska. Po potvrdení čísla účtu Vám peniaze okamžite odošle a Vy môžete mať peniaze na účte naozaj už do niekoľkých minút. Celý proces vybavenia pôžičky CreditONE je veľmi priateľsky, prehľadný, pohodlný a samozrejme veľmi rýchly.

 • Pôžička 5 € – 500 €
 • Splatnosť 1 deň – 30 dní
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra nie

Aké sú podmienky pre získanie CreditONE pôžičky?

Aby bola vaša žiadosť o pôžičku schválená musíte spĺňať určité kritéria. Samozrejme musíte byť občanom Slovenskej republiky, byť vo veku od 18 do 70 rokov a mať k dispozícii mobilný telefón i účet v niektorej zo slovenských bánk. CreditONE samozrejme pôžičku neposkytne každému žiadateľovi. Táto rýchla pôžička je k dispozícii len klientom, ktorí majú určitý príjem. Nezamestnaní šancu na získanie pôžičky samozrejme nemajú a navyše túto možnosť nemajú ani ľudia v registri dlžníkov, ktorý sa kontroluje. Dobrou správou však je, že CreditONE začala poskytovať pôžičky pre ženy na materskej dovolenke a taktiež pôžičky aj pre dôchodcov.

Nebanková pôžička CreditONE.sk

Nebanková spoločnosť CreditONE pôsobí vo viacerých krajinách sveta, čo jej skutočne pridáva na imidži a dôvere. Na Slovensku má za sebou už tisícky úspešne realizovaných pôžičiek a kopu spokojných zákazníkov, ktorí využívajú jej služby opakovane. CreditONE ponúka rýchle pôžičky na menšie sumy peňazí s krátkou dobou splatnosti od 1 deň až do 30 dní. Sú vhodné pre ľudí s nečakanou finančnou krízou alebo pre ľudí, ktorých zastihli náhle výdavky napríklad na opravu automobilu či domácich spotrebičov. CreditONE.sk môžeme vďaka férovým a jasným podmienkam odporúčať skutočne každému, kto sa nájde v riadkoch vyššie!

Naše hodnotenie: 90 %

Mám záujem o pôžičku CreditONE

CreditONE pôžička

 • Výška pôžičky 5 € – 500 €
 • Splatnosť 1 deň – 30 dní
 • Prvá pôžička zadarmo 180 € na 30 dní
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 90 % – extrémne vysoká

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku CreditONE

Zaradenie pôžičky