Hyperfinancie pôžička

Online pôžička Hyperfinancie 25 € až 7 000 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku Hyperfinancie

Online pôžička Hyperfinancie

Výška pôžičky 25 € – 7 000 €
Doba splatnosti 1 deň – 7 rokov
Úrok od 20 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Hyperfinancie bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme áno
Pôžička bez kontroly registra áno

Hyperfinancie pôžička pre nezamestnaných

Pôžička pre nezamestnaných áno
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 5 minút
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Hyperfinancie – recenzia pôžičky

Pôžička Hyperfinancie

Spoločnosť Hyperia s.r.o. ponúka na Hyperfinancie.sk prehľadné a rýchle porovnanie najznámejších poskytovateľov bankových aj nebankových úverov. Nájdete tu malé SMS pôžičky, nebankové úvery aj pôžičky od bankových inštitúcií. Pokiaľ máte záujem o úver, ale neviete u ktorej spoločnosti to pre Vás bude najviac výhodné, tieto stránky Vám poskytnú ideálnu službu. Vďaka Hyperfinancie si rýchlo nájdete pôžičku, ktorá pre Vás bude najlepším možným riešením. Priamo zo stránok si navyše môžete podať online žiadosť, takže šetríte nielen svoje peniaze, ale aj čas. Ostatné kategórie webu Hyperfinancie.sk okrem porovnania bankových a nebankových pôžičiek ponúkajú tiež celý rad ďalších zaujímavých rubrík. Patrí sem napríklad porovnanie bankových účtov, ponuky rôznych typov poistenia (dôchodkové, cestovné, životné, úrazové atď.), informácie o hypotékach, sporení alebo kreditných kartách a tiež porovnanie ponúk elektriny alebo plynu.

Hyperfinancie.sk je jeden veľký finančný supermarket, kde si môžete vybaviť pôžičku rýchlo a jednoducho.

Hyperfinancie pôžičky

Najobsiahlejšou skupinou pôžičiek na webovom portáli Hyperfinancie.sk sú mikropôžičky. Jedná sa o rýchle nebankové úvery, ktoré sú vhodné napr. vtedy, keď sa ocitnete krátko pred výplatou úplne bez peňazí, alebo v situácii, kedy potrebujete len malú, zato ale rýchlu pôžičku. Pôžičku online môžete získať už od sumy 25 € do celkovej výšky 7 000 € s dobou splatnosti 1 deň – 7 rokov. Úrok na pôžičke od Hyperfinancie sa pohybuje na úrovni okolo 20 %. Obrovskou výhodou je aj fakt, že je pôžička je možná aj pre nezamestnaných a ženy na materskej dovolenke.

Výhody Hyperfinancie pôžičky

Nevýhody

 • vybavenie môže niekedy trvať dlhšie
 • nižšia prehľadnosť o produktoch

Ako získať pôžičku od Hyperfinancie?

Ak si z ponuky pôžičiek na stránkach finančného portálu Hyperfinancie.sk vyberiete, môžete si rovno podať online žiadosť. Nie je to zložité a jedinou Vašou úlohou bude vyplniť krátky formulár. V ňom si nastavíte sumu, ktorú si chcete požičať a dobu splatnosti úveru. Ďalej potom vyplníte len pár základných údajov o Vašej osobe (krstné meno, priezvisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, číslo bankového účtu a výške mesačného príjmu), kontaktné informácie (telefónne číslo, e-mail a adresu bydliska) a informácie o forme bývania a dĺžke pobytu na danej adrese.

 • Pôžička 25 € – 7 000 €
 • Splatnosť 1 deň – 7 rokov
 • Bez potvrdenie príjmu áno
 • Bez kontroly registra áno

Na záver pak už len odkliknete Váš súhlas s podmienkami služby a so spracovaním osobných údajov a žiadosť odošlite. Po jej odoslaní Vás potom v najbližšom možnom termíne kontaktuje pracovník danej spoločnosti, aby s Vami prebral Vašu žiadosť osobne. Ak všetko prebehne bez komplikácií a Vaša žiadosť o pôžičku bude schválená, peniaze Vám budú následne prevedené na Váš bankový účet. Žiadosti o úver na Hyperfinancie.sk sú nezáväzné, takže si ich pokojne môžete vyplniť aj viac a až neskôr sa rozhodnúť, s ktorou spoločnosťou zmluvu uzavriete.

Pôžička bez registra

U rôznych poskytovateľov pôžičiek sú samozrejme aj rozdielne podmienky – napr. pri mikropôžičkách je vybavenie rýchlejšie, pri vysokých úveroch sú zvyčajne vyžadované dva doklady totožnosti, potvrdenia, výpisy z účtu a podobne. Samozrejme žiadateľ musí mať minimálny vek 18 rokov a mať aspoň nejaký príjem, aby bol schopný pôžičku splácať.

Nebankové a bankové pôžičky na Hyperfinancie.sk

Pýtate sa prečo použiť portál Hyperfinancie.sk? Hlavnou výhodou tohto internetového portálu je to, že ponúka prehľadné porovnanie rôznych pôžičiek, takže si môžete na jednom mieste porovnať ponuky rôznych poskytovateľov a vybrať si tú najvýhodnejšiu. Veľkým plusom je tiež to, že sú tu ako mikropôžičky, tak i väčšie nebankové aj bankové úvery.

Naše hodnotenie: 100 %

Mám záujem o pôžičku Hyperfinancie

Hyperfinancie pôžička

 • Výška pôžičky 25 € – 7 000 €
 • Splatnosť 1 deň – 7 rokov
 • Úrok od 20 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 95 % – extrémne vysoká

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Hyperfinancie

Zaradenie pôžičky