Slovenská požičovňa

Online pôžička Slovenská požičovňa 600 € až 100 000 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku Slovenská požičovňa

Online pôžička Slovenská požičovňa

Výška pôžičky 600 € – 100 000 €
Doba splatnosti 1 rok – 12 rokov
Úrok od 50 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Slovenská požičovňa bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra nie

Slovenská požičovňa pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 24 hodín
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Slovenská požičovňa – recenzia pôžičky

Pôžička Slovenská požičovňa

Slovenská požičovňa je úspešnou divíziou spoločnosti Consumer Finance Holding a. s., pod ktorú spadajú taktiež spoločnosti Slovenskej kreditnej karty, Quatro či Triangel. Consumer Finance Holding, člen významnej skupiny VÚB Intesa San Paolo, je na slovenskom trhu nebankových inštitúcii popredným lídrom poskytovania spotrebiteľského financovania, ku ktorému sa v roku 2005 pričlenila aj Slovenská požičovňa, i keď samotná pôsobila v Slovenskej republike už od roku 1995. Vybaviť si pôžičku od známej Slovenskej požičovne je môžete aj priamo z domova prostredníctvom telefónu alebo internetovej on-line žiadosti. Spoločnosť sa preto aj na svojich internetových stránkach prezentuje ako rýchla a cenovo výhodná možnosť v oblasti pôžičiek z nebankových inštitúcií. Prinášame Vám recenziu pôžičky bez ručiteľa, ktorá je vhodná úplne pre každého, kto sa ocitne v nečakanej finančnej kríze!

Slovenská požičovňa – pôžička

Ocitli ste sa vo finančnej tiesni a potrebujete si požičať peniaze? Alebo chcete realizovať svoje plány, na ktoré ste si nestihli našetriť? Nech už je dôvod akýkoľvek, môžete si požičať v slovenskej Požičovni, ktorá sa už od svojho vzniku špecializuje na poskytovanie pôžičiek. Vo svojom portfóliu má pestrú škálu úverových produktov. Jednou z najžiadanejších je dostupná pôžička na nákup, ktorá je určená pre každého, kto si potrebuje ľahko a rýchlo požičať peniaze. Úroková sadzba sa pohybuje od úrovne 50 % čo síce nie je najnižšie, no je to akási „daň“ za rýchle a bezproblémové poskytnutie peňazí.

Požičať si môžete až neskutočných 100 000 €!

Požičať si môžete až neskutočných 100 000 € a doba splatnosti je od 1 rok do 12 rokov (vždy po 12 mesiacoch), v prípade hypotekárnych úverov je možné nastaviť dobu splatenia záväzku od 5 do 30 rokov. Najľahšia pôžička je skutočne ľahko dostupná a nemáte problém s dokladovaním a ako už samotný názov napovedá, pôžičku si dohodnete jednoducho, stačí vyplniť online formulár, odoslať ho na spracovanie a vyčkať na vyjadrenie spoločnosti. Pri pôžičke Vám nebudú účtované žiadne poplatky za zriadenie, vedenie účtu, ani za účtové položky. Takáto pôžička sa najčastejšie berie na nákup bežných veci do domácnosti napríklad televízia, sedacie súpravy, nová nábytok, automobil a podobne.

Výhody pôžičky od Slovenskej požičovne

 • výška pôžičky až 100 000 €
 • bez poplatkov za poskytnutie a vedenie
 • online nebanková pôžička
 • seriózna a stabilná spoločnosť

Nevýhody

 • vyšší úrok (od 50 %)
 • dlhšia doba vybavenia

Pôžička bez ručiteľa

Na svojich internetových stránkach spoločnosť uvádza, že o pôžičku možno zažiadať jednoducho cez internet prostredníctvom troch rýchlych krokov. V prvom si žiadateľ nastaví výšku úveru a dobu splácania, v druhom vyberie konkrétny typ pôžičky a na záver vyplní jednoduchú on-line žiadosť s osobnými údajmi, údajmi o zamestnaní a finančnej situácii. Celý proces by mal údajne trvať len pár minút. Klient spravidla do 24 hodín dostane žiadosť podpísanú spoločnosťou, ktorú i on korektne podpíše a spolu s potrebnými dokladmi zašle späť Slovenskej požičovni. Po posúdení a schválení pôžičky spoločnosť obratom zašle finančné prostriedky na účet žiadateľa.

Ak sa nachádzate v registri dlžníkov a meškáte so splátkami v iných finančných spoločnostiach, tak pôžičku s najväčšou pravdepodobnosťou nezískate.

Pôžička od Slovenskej požičovne

Vek minimálne 18 rokov, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky je samozrejmosťou. Slovenská požičovňa poskytuje pôžičky bez ručiteľa, takže nemusíte oslovovať svojich známych a priateľov. Avšak hlavnou podmienkou je mať dostatočný príjem a doložiť ho potvrdením. Ďalšou podmienkou, ktorú si však kontroluje sama inštitúcia ja register dlžníkov, v ktorom by ste nemali mať závažný záznam. Ak sa nachádzate v registri dlžníkov a meškáte so splátkami v iných finančných spoločnostiach, tak pôžičku s najväčšou pravdepodobnosťou nezískate. Čo sa ešte týka veku, tak horná hranica je 68 rokov a pôžička je teda vhodná aj pre dôchodcov a ľudí v seniorskom veku.

 • Pôžička 600 € – 100 000 €
 • Splatnosť 1 rok – 12 rokov
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra nie

Nebanková pôžička na čokoľvek

Slovenská požičovňa prišla určite s veľmi zaujímavým finančným produktom, ktorý si našiel miesto na slovenskom trhu. Táto nebanková pôžička bez ručiteľa je vhodná na čokoľvek a teda o ňu môžete požiadať v každej situácii. Je jedno, či potrebujete splatiť Vaše staré dlhy alebo by ste si chceli zakúpiť nový automobil. V spoločnosti to riešiť nebudú a Vy tak môžete použiť peniaze na splnenie Vašich snov. Požiadajte o pôžičku cez online formulár ešte dnes – je to nezáväzné a môžete sa dozvedieť viac o tom, aké by boli podmienky pôžičky pre Vás.

Naše hodnotenie: 75 %

Mám záujem o pôžičku Slovenská požičovňa

Slovenská požičovňa

 • Výška pôžičky 600 € – 100 000 €
 • Splatnosť 1 rok – 12 rokov
 • Úrok od 50 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 45 % – nízka

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Slovenská požičovňa

Zaradenie pôžičky