Sberbank FÉR pôžička

Online pôžička Sberbank 100 € až 25 000 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku Sberbank

Online pôžička Sberbank

Výška pôžičky 100 € – 25 000 €
Doba splatnosti 5 let – 8 let
Úrok od 8,29 %
Typ pôžičky banková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Sberbank bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra nie

Sberbank pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 24 hodín
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Sberbank – recenzia pôžičky

Pôžička Sberbank

Sberbank je najväčšou ruskou bankou, pričom len v samotnom Rusku má niečo cez dvadsať tisíc pobočiek. V niektorých oblastiach Ruska je jedinou dostupnou bankovou inštitúciou. Ak by sme sa mali pozrieť do histórie tejto spoločnosti, tak by som museli zhruba do roku 1988, kedy bola Sberbank založená. Sberbank pôsobí na slovenskom a českom trhu už od roku 1993. Predtým sa banka volala Volksbank SK a po akvizícii ruskej nadnárodnej skupiny získala súčasné meno. Sberbank nyní ponúka širokú paletu služieb finančných produktov pre firmy aj fyzické osoby. Banka sa snaží nájsť si výraznejšie miesto na slovenskom trhu tým, že sa chce stať dôveryhodným partnerom a poradcom vďaka pochopeniu firemných procesov aj osobných klientov. Medzi najlepšie produkty banky môžeme zaradiť pomerne výhodný sporiaci účet s úročením 1,63 percentuálneho bodu ročne alebo Fér konto, ktoré je obdobou bežného účtu pre fyzické osoby. Samozrejmosťou je aj prehľadné internetové bankovníctvo. Pre záujemcov o úver je tu Fér pôžička (požičať si môžete až 25 000 €), prípadne tiež hypotekárny úver. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si celú našu recenziu tejto stabilnej, férovej banky a jej ponuky.

Sberbank umožňuje viesť účet nielen v eurách, ale aj v amerických dolároch alebo ruských rubľoch, čo je pre európskych podnikateľov určite veľkou výhodou.

Sberbank Fér pôžička

FÉR pôžička od Sberbank ponúka alternatívu k už zavedeným pôžičkám na našom trhu. Požičať si môžete od 100 € až do 25 000 € na čokoľvek bez nutnosti udávať dôvod, účel ani firmu či osobu, ktoré peniaze odovzdáte. Je len na vás, ako s peniazmi naložíte a vďaka relatívne dlhej dobe splatnosti až na 8 let, máte skvelú šancu nezaťažovať svoj rodinný rozpočet veľkými splátkami, ale znížiť si ich na minimum a tým neohroziť chod domácnosti. Pôžička bez ručiteľa od banky Sberbank má úrok na úrovni od 8,29 %, čo ju radí medzi tie výhodnejšie v porovnaní s ostatnými ponukami slovenských bánk. Ako mierna nevýhoda sa však môže javiť minimálna doba splatnosti, ktorá je nastavená na 5 let. Na druhú stranu je to však aj výhoda – ako sme už spomínali, kvôli minimálnemu zaťaženiu Vášho rozpočtu. Peniaze sa poskytujú aj starším ľuďom a seniorom, preto možno túto férovú pôžičku nazvať aj „pôžička pre dôchodcov“. Kritéria na získanie pôžičky, pri ktorej nepotrebujete žiadneho ručiteľa, sú síce náročnejšie ako v nebankových spoločnostiach, no proces vybavenia ostáva na pomerne rýchlej úrovni.

Pôžička od Sberbank je vhodná aj pre ľudí v dôchodcovskom veku.

Výhody Fér pôžičky

Nevýhody

 • minimálna doba splatnosti až od 5 let
 • minimálna suma pôžičky až od 100 €

Ako sa dá získať Fér pôžičku od Sberbank

Pôžička od Sberbank nie je žiadnou výnimkou a samozrejme si ju môžete vybaviť okamžite online prostredníctvom online formulára. Vyplnenie formulára samozrejme nie je záväzné, preto sa určite nebojte formulár pravdivo vyplniť. Po jeho odoslaní budete čoskoro kontaktovaní pracovníkom banky, ktorý Vám pomôže a prípadne odporučí upraviť žiadosť tak, aby bola úspešné schválená. Pracovníkom Sberbanky môžete samozrejme dôverovať, veď ide im v prvom rade o to, aby ste boli pôžičku schopní splácať po celé obdobie splatnosti. Získanie pôžičky je možné samozrejme možné aj priamo v pobočke banky, no odporúčame vybavovať všetko online. Zaberie Vám to približne rovnaký čas ako vybavenie pobočky osobne, ba dokonca možno aj kratšie, keďže ušetríte čas, ktorý musíte stráviť cestovaním.

Aké sú podmienky pre zisk pôžičky Sberbank?

K predaju pôžičiek bez preukazovania príjmu využíva banka automatický systém, ktorý vychádza z technológie práve ruskej Sberbank. Po predložení dvoch dokladov totožnosti pobočka ľuďom "z ulice" zaistí on-line spracovanie a vybavenie žiadosti. Ten kto nemá negatívny záznam v úverových registroch a v zmluve uvedie príjem, ktorý je plus mínus v súlade so štatistickým priemerom podľa povolania a regiónov, môže úver ihneď čerpať na pobočke alebo z účtu. Samozrejme to nie sú jediné podmienky pre zisk pôžičky bez ručiteľa. Vek 18 rokov, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a nutnosť byť zamestnaný je nevyhnutnosťou ako v každej inej banke. Všeobecne však môžeme povedať, že podmienky pre získanie fér pôžičky nie sú príliš na klienta náročné.

 • Pôžička 25 € – 500 €
 • Splatnosť 5 dní – 31 dní
 • Bez potvrdenie príjmu áno
 • Bez kontroly registra áno

Sberbank Fér pôžička

Každý z nás sa raz dostane do nelichotivej finančnej situácie, kedy to vôbec nevypadá ružovo a človek trpí depresiami. Nie je sa skutočne za čo hanbiť a zúfať, veď na každý problém existuje efektívne riešenie. Za skvelé riešenie sa dá považovať aj pôžička bez ručiteľa na čokoľvek od Sberbank, ktorá s nízkym úrokom môže pomôcť vymotať sa Vám z dlhov. Pôžička je vhodná aj pre seniorov a rodičov na materskej dovolenke, ktorí si chcú dopriať napríklad nové auto alebo potrebujú pokryť svoje výdavky na lieky alebo liečebné pobyty. Vyplňte nezáväzne online formulár so žiadosťou o pôžičku a dozviete sa viac konkrétnych informácii z prvej ruky.

Naše hodnotenie: 50 %

Mám záujem o pôžičku Sberbank

Sberbank FÉR pôžička

 • Výška pôžičky 100 € – 25 000 €
 • Splatnosť 5 let – 8 let
 • Úrok od 8,29 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 30 % – extrémne nízka

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Sberbank

Zaradenie pôžičky