Quatro pôžička

Online pôžička Quatro 600 € až 10 000 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku Quatro

Online pôžička Quatro

Výška pôžičky 600 € – 10 000 €
Doba splatnosti 1 rok – 10 rokov
Úrok od 18,16 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Quatro bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra nie

Quatro

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov nie
Pôžička pre rodičov na MD nie

Peniaze 24 hodín

Dĺžka vybavenia 24 hodín
Prevod peňazí 24 hodín
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Quatro – recenzia pôžičky

Pôžička Quatro

Quatro pôžička je obchodnou značkou spoločnosti Consumer Finance Holding, ktorá patrí do významnej skupiny VÚB Intesa Sanpaolo. Vďaka prístupu zameraného predovšetkým na klienta a veľmi jednoduchému procesu financovania sa tejto spoločnosti podarilo získať úctyhodný, viac než 60 percentný podiel na trhu nebankových finančných produktov. Spoločnosť Consumer Finance Holding sa tak stala slovenským lídrom v poskytovaní rýchlych nebankových pôžičiek. Značka Quatro je známa najmä nákupom na splátky, ktorý umožňuje vo viac ako 8 000 predajných miestach po celej Slovenskej republike.

Základný úrok sa pohybuje na úrovni od 18,16 % a pôžička bez registra od Quatra sa tak radí medzi najvýhodnejšie na našom trhu.

Financovanie osobných automobilov zabezpečuje divízia QuatroCar, pôžičky a financovanie nehnuteľností zastrešuje Slovenská požičovňa a financovanie prostredníctvom kreditných kariet je riadené divíziou Slovenskej kreditnej karty. Spoločnosť poskytuje online nebankové pôžičky prostredníctvom vlastného portálu alebo online formulára. Cieľom je zjednodušenie procesu vybavenia (nebankovej pôžičky bez registra) pre maximálne pohodlie klienta.

Quatro pôžička na čokoľvek

Quatro pôžička je neúčelový úver, pri ktorom nie je potrebné dokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Poskytuje sa v objeme od 600 € až do 10 000 €. Samotnú dĺžku splácania môže ovplyvniť klient, pričom splátky možno rozložiť na obdobie 1 rok – 10 rokov. Čím dlhšiu splatnosť si zvolíte, tým získate nižšiu splátku (splácanie sa rozloží na dlhšie obdobie), ale na druhej strane úver viac preplatíte na úrokoch. Pri nižšej splatnosti budú síce mesačnej splátky vyššie, tým pádom aj väčšiu záťaž na finančný rozpočet, ale výhodou je v tomto prípade nižšie preplatenie úveru. Základný úrok sa pohybuje na úrovni od 18,16 % a pôžička bez registra od Quatra sa tak radí medzi najvýhodnejšie na trhu. Peniaze z Quatro pôžičky sa Vám navyše čiastočne vrátia. Ak si napr. za ne kúpite čokoľvek podľa vlastného uváženia, potom vám pri nákupe bude vrátený ešte 5% z celkovej sumy, ktorú vynaložíte. Vďaka tomu získate určité finančné prostriedky späť na ruku, čo je určite len a len veľmi príjemné. Transparentnosť úveru je navyše stopercentná, takže budete hneď na začiatku presne vedieť, ako na tom v priebehu splácania budete.

Výhody pôžičky Quatro

 • nízky úrok od 18,16 %
 • výška poskytnutej sumy
 • bez poplatkov za vybavenie
 • možnosť nastaviť si splátky podľa seba
 • možnosť aj nákupu na splátky

Nevýhody

 • vyššie kritéria na zákazníka
 • nižšia doba splatnosti

Ako získať nebankovú pôžičku Quatro?

O pôžičku Quatro môžete požiadať priamo na oficiálnej webstránke alebo odoslaním online žiadosti. Po zadaní základných parametrov, ako je výška požadovanej sumy a splatnosti, sa klient z Quatro kalkulačky okamžite dozvie výšku úroku, ročnú percentuálnu mieru nákladov, výšku mesačnej splátky a sumu, ktorú celkovo zaplatí za požičanie. Najdôležitejší údaj je práve ročná percentuálna miera nákladov (skrátene RPMN), ktorá je percentuálnym vyjadrením všetkých ročných nákladov, ktoré klientovi vzniknú v súvislosti s poskytnutím a čerpaním pôžičky (okrem úroku počíta aj so všetkými poplatkami). Vďaka RPMN si tak môžete jednoducho porovnať ponuky pôžičiek od rôznych spoločností a ľahko tak zistíte, ktorý úver sa Vám najviac oplatí. Čím nižšia RPMN, tým je úver pre Vás výhodnejší. V priemere je ročná percentuálna miera nákladov Quatro pôžičky 32%, čo nie je práve najmenej. Vyššia úroková sadzba je však cenou za rýchle a pohodlné vybavenie žiadosti.

 • Pôžička 600 € – 10 000 €
 • Splatnosť 1 rok – 10 rokov
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra nie

Aké sú podmienky pôžičky Quatro

Pri vyplňovaní online žiadosti sa od Vás bude požadovať uviesť základné údaje ako Vaše meno, adresu trvalého bydliska, kontaktné informácie, výšku príjmu, zamestnávateľa a samozrejme aj súhlas so spracovaním osobných údajov. Po odoslaní žiadosti dostanete konfirmačný email. Ďalšiu správu dostanete po schválení pôžičky. V prípade schválenia Vám spoločnosť Quatro zašle návrh zmluvy, ktorý je potrebné podpísať a spolu s všetkými požadovanými dokumentmi poslať na adresu spoločnosti. K podpísanej zmluve je potrebné priložiť kópie dvoch dokladov totožnosti (povinný je vždy občiansky preukaz) a doklad potvrdzujúci výšku príjmu. Následne Vám spoločnosť pošle požadovanú čiastku bankovým prevodom priamo na Váš účet a SMS správu o zaslanie finančných prostriedkov. Poštou obdržíte splátkový kalendár, podľa ktorého budete pôžičku splácať. Na pôžičku majú nárok osoby staršie ako 21 rokov a mladšie ako 65 rokov, s trvalým pobytom na území SR, ktoré preukáže dostatočnú solventnosť na riadne splácanie úveru. Žiadosť si môžu podať zamestnanci, živnostníci, ale aj dôchodcovia.

Pôžička bez ručiteľa

Ak potrebujete peniaze skutočne ihneď, mali by ste bezpochyby využiť práve Quatro pôžičky. Bez väčších ťažkostí dokáže spoločnosť poskytnúť finančnú hotovosť do niekoľkých hodín. Jedná sa o online pôžičku, takže všetko vybavíte z pohodlia vlastného domova. Vyplnenie tohto online formulára slúžiaceho ako žiadosť o pôžičku nie je nijako náročné. Pohodlne ho vyplnia aj osoby, ktoré nemajú s podobnými pôžičkami a s počítačmi naozaj vôbec žiadne skúsenosti. Na peniaze určite dosiahne takmer každý žiadateľ, keďže kritériá na získanie pôžičky bez ručiteľa nie sú nijako zvlášť náročné.

Naše hodnotenie: 75 %

Mám záujem o pôžičku Quatro

Quatro pôžička

 • Výška pôžičky 600 € – 10 000 €
 • Splatnosť 1 rok – 10 rokov
 • Úrok od 18,16 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 50 % – priemerná

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Quatro

Zaradenie pôžičky