ZUNO pôžička

Online pôžička ZUNO 500 € až 20 000 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku ZUNO

Online pôžička ZUNO

Výška pôžičky 500 € – 20 000 €
Doba splatnosti 12 mes. – 8 rokov
Úrok od 6,9 %
Typ pôžičky banková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem 250 €

Pôžička ZUNO bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra nie

ZUNO pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 5 minút
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

ZUNO – recenzia pôžičky

Pôžička Zuno

Zuno banka, formálne organizačná zložka rakúskej ZUNO bank, spadá pod rakúsku skupinu Raiffeisen Bank International AG (RBI). RBI je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov investičného a firemného bankovníctva v Rakúsku a je vedúcou univerzálnou bankou v strednej a východnej Európe. Vznikla spojením niektorých aktivít známých bank Raiffeisen ZentralbankÖsterreich AG (RZB) a Raiffeisen International Bank-Holding AG. ZUNO banka je synonymom pre otvorenú a priamu banku, v ktorej každý klient vie, na čom je. Vo svojom portfóliu produktov má banka ZUNO účty, sporenie, úvery, karty a poistenie. Banka ZUNO má prepracované internetové bankovníctvo, ktoré kladie dôraz na jednoduché a rýchle ovládanie, s ktorým prácu zvládne aj laik. Ak budete chcieť hovoriť osobne s pracovníkom banky, ponúkajú sa Vám ZUNO pobočky, pričom schôdzku s finančným špecialistom si musíte dohodnúť najprv telefonicky. ZUNO banka pobočky rozmiestňuje po celej Slovenskej republike, aby poskytla kvalitné služby všetkým svojim klientom. Jednou z najobľúbenejších položiek ponuky je ZUNO pôžička, ktorá je charakteristická nízkou úrokovou sadzbou a absenciou poplatkov za poskytnutie a vedenie úverového účtu.

ZUNO pôžička má jeden z najnižších úrokov vôbec.

ZUNO pôžička bez poplatkov

O niektorých pôžičkách sa dajú vysloviť len slová chvály. Patrí medzi ne aj pôžička Zuno, ktorá ponúka mimoriadne kvalitné a lacné možnosti získania úveru od 500 € až do 20 000 €. Výška úrokovej sadzby je naozaj veľmi nízka a získanie pôžičky je jednoduché (popíšeme nižšie). Pre chýbajúce prostriedky vo vašej peňaženke je pôžička Zuno ideálnym riešením. Úrok sa pohybuje niekde okolo úrovne od 6,9 %, čím pôžička patrí s prehľadom medzi tie s najnižšími úrokmi na slovenskom trhu. Doba splatnosti pôžičky je veľmi prijateľná – 12 mes. až 8 rokov. Každá pôžička ZUNO je neúčelová, a tak peniaze, ktoré vám ZUNO banka poskytne, môžete využiť prakticky na čokoľvek. Pre banku je dôležité, aby ste svoje záväzky iba splácali v termínoch, ktoré sú uvedené v splátkovom kalendári. Výhodou je, že ZUNO pôžička je vybavovaná individuálne a tak si sami zvolíte dátum splatnosti ZUNO pôžičky. Tento dátum sa často u klientov odvíja od dátumu výplaty. Ak vás ZUNO pôžička zaujala vďaka svojim vlastnostiam a teraz potrebujete požičať peniaze rýchlo, ľahko a čo najlacnejšie, nemusíte nikam chodiť, pretože je ZUNO pôžička online.

Výhody Zuno pôžičky

 • banková pôžička s nízkym úrokom (len 6,9 %)
 • výška maximálnej sumy pôžičky
 • pôžička bez ručiteľa
 • pôžička bez poplatkov za poskytnutie
 • pôžička na čokoľvek

Nevýhody

 • vyššie kritéria na bonitu žiadateľa
 • minimálny príjem 250 eur

Ako získať ZUNO pôžičku?

O pôžičku môžete požiadať aj cez internet, bez toho aby ste museli chodiť na pobočku banky. Je pre Vás k dispozícii ZUNO online formulár a pôžičková kalkulačka, s ktorou si ľahko urobíte predstavu o tom, na koľko vás pôžička vyjde. ZUNO kalkulačka vás presvedčí o tom, že aj pôžička môže vyjsť lacnejšie, ako ste si doteraz mysleli. Ak budete hľadať frázu "ZUNO pôžička diskusie", narazíte často na veľmi pozitívne reakcie klientov, ktorí už majú s produktmi banky skúsenosti. Po požiadaní o pôžičku (postačí vyplniť základné údaje o sebe) budete kontaktovaní pracovníkmi banky, ktorí Vám navrhnú najlepšie možné riešenie. Vybavenie pôžičky väčšinou netrvá dlhšie ako niekoľko hodín a ak ste vhodným klientom, tak môžete mať peniaze na svojom bankovom účte už do druhého dňa!

 • Pôžička 500 € – 20 000 €
 • Splatnosť 12 mes. – 8 rokov
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra nie

Aké sú podmienky pre zisk ZUNO pôžičky?

Bez zbytočnej administratívy navyše a byrokracie môžete dostať na účet obyčajne cez klasickú transakcií až 20 000 €. Unikátna pôžička ZUNO Vás tak zásobí ľahko dostupnou a lacnou hotovosťou na akékoľvek použitie. Nikto sa vas totiž nepýta na účel využitia peňazí. Hlavnou podmienkou je samozrejme minimálny vek 18 rokov a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Ďalej sú tu klasické podmienky ako pri väčšine bankových pôžičiek – nutnosť mať minimálny príjem a byť zamestnaný, samozrejme sa kontroluje aj register dlžníkov. K vybaveniu na pobočke budete potrebovať dva doklady totožnosti – OP a jeden z dvojice vodičský preukaz a cestovný pas. Po doložení všetkých potrebných informácii Vám banka prevedie peniaze z pôžičky ihneď na účet.

Rýchla banková pôžička ZUNO

Vždy je kladený dôraz na to, aby bola ZUNO pôžička pre klienta čo najvýhodnejšou na trhu. K dispozícii je na stránke banky ZUNO kalkulačka, s ktorou ľahko spočítate, ako dlho by ste pôžičku splácali, koľko by ste mesačne platili na splátkach či ako vysoký by bol úrok. Banková pôžička od ZUNO banky je poskytovaná skutočne veľmi rýchlo a peniaze máte po schválení žiadosti ihneď na Vašom bankovom účte. Vďaka nízkemu úroku odporúčame pôžičku každému, kto má možnosť požičať si v bankovej inštitúcii. Len málo bánk môže totiž zabezpečiť svojim klientom, tak výhodné podmienky ako práve ZUNO.

Naše hodnotenie: 100 %

Mám záujem o pôžičku ZUNO

ZUNO pôžička

 • Výška pôžičky 500 € – 20 000 €
 • Splatnosť 12 mes. – 8 rokov
 • Úrok od 6,9 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 40 % – nízka

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku ZUNO

Zaradenie pôžičky