Blesková pôžička

Online pôžička Blesková pôžička 10 € až 200 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku Blesková pôžička

Online pôžička Blesková pôžička

Výška pôžičky 10 € – 200 €
Doba splatnosti 1 deň – 30 dní
Úrok od 0 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Blesková pôžička bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme áno
Pôžička bez kontroly registra áno

Blesková pôžička pôžička pre nezamestnaných

Pôžička pre nezamestnaných áno
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 5 minút
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Blesková pôžička – recenzia pôžičky

Blesková pôžička

Leadsor Limited je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá najma sprostredkovaním spotrebiteľských úverov. Bola založená vo Veľkej Británii v roku 2010. Na slovenskom i českom trhu pôsobí od konca roka 2012 a odvtedy patrí medzi najschvaľovanejší nebankový úver vôbec. Nie nadarmo sa ich pôžička nazýva blesková pôžička.

Najschvaľovanejšia pôžička

Spoločnosť Leadsor Limited ďalej aktuálne spolupracuje s takmer dvadsiatkou kľúčových poskytovateľov rýchlych pôžičiek, ktorí sú zahrnutí do systému Creditsor. Po vyplnení nezáväznej žiadosti 100% automatizovaný systém ihneď posúdi, aká pôžička je pre Vás najvhodnejšia a kde máte najväčšiu šancu na schválenie. Vďaka tomu schvaľovaciemu procesu získa peniaze oveľa viac ľudí než u ktorejkoľvek inej spoločnosti na finančnom trhu.

Vďaka prepracovanému a automatizovanému systému schvaľovania, môže získať pôžičku takmer každý, kto o ňu požiada!

Nebanková pôžička

Určite aj Vy patríte medzi ľudí, ktorých už aspoň raz zasiahla menšia osobná finančná kríza. Kto by zo nepoznal? Väčšina ľudí, ktorí žiadajú o rýchlu pôžičku potrebuje tieto peniaze skutočne veľmi expresne, keďže sa snažia vykryť nepredvídané výdavky (napríklad porucha auta, ochorenie, splátka dlhu atď.). Každý deň sa objavujú situácie, kedy je na pokrytie nejakých nákladov treba malé množstvo peňazí a ak ich nemáte práve k dispozícii na Vašom bankovom účte, tak skvelým riešením je práve blesková pôžička.

Nebanková pôžička bez registra

Bleskové pôžičky slúžia na riešenie Vašich súčasných finančných problémov, akými sú napríklad zaplatenie účtov, stravy, nájomného, nevyhnutné nákupy a podobne. Žiadať online môžete už o 10 € pričom maximálne možná čiastka je 200 €. Keďže pri tejto rýchlej pôžičke sa jedná o nižšie sumy tak je samozrejmosťou, že aj doba splatnosti je výrazne kratšia ako pri klasických pôžičkách. Väčšinou môžete splácať peniaze v rozmedzí od 1 deň do 30 dní, pričom za poplatok je samozrejme možné splatnosť niekoľkokrát predĺžiť. Úrok môže byť rôzny, no v zásade nie je príliš vysoký.

Výhody nebankové pôžičky

 • rýchle vybavenie
 • nízky úrok
 • vysoká miera schválených žiadostí
 • pôžička bez ručiteľa
 • bez poplatkov za zriadenie a vedenie
 • pre nezamestnaných, rodičov na MD, dôchodcov

Nevýhody pôžičky

 • nestačí na vyššie náklady
 • splatnosť 30 dní niekedy nemusí stačiť
 • vyššie poplatky za predĺženie splatnosti

Najschvaľovanejšia nebanková pôžička

Ak ste sa ocitli v nelichotivej situácii a chýba Vám nejaká ta stovka v peňaženke navyše, tak nemusíte nikam chodiť a pôžičku si vybavíte veľmi rýchlo a 100% online. Začnite vyplnením formulára, kde uveďte pravdivé informácie o Vás a všetky ďalšie vyžadované údaje.

Následne po odoslaní formulára Vás bude kontaktovať (najčastejšie telefonicky) pracovník spoločnosti, ktorý si bude chcieť overiť pravosť údajov. Pripravte si preto občiansky preukaz, ktorý by mal na toto overenie postačiť. Po tomto úspešnom telefonáte už peniaze odoslané na Váš bankový účet. A keďže majú spoločnosti väčšinou viacero účtov v slovenských bankách, tak sa Vám platba môže pripísať už do niekoľkých minút.

 • Pôžička 10 € – 200 €
 • Splatnosť 1 deň – 30 dní
 • Bez potvrdenie príjmu áno
 • Bez kontroly registra áno

Aké sú podmienky pre zisk pôžičky?

Blesková pôžička sa dá získať skutočne pomerne ľahko – online z pohodlia domova či telefonicky. Aké sú však podmienky pre úspešné schválenie žiadosti? V prvom rade treba povedať, že nepotrebujete mať žiadneho ručiteľa, tak ako je to pri bankových pôžičkách alebo aj niektorých nebankových. Taktiež nebudete potrebovať ani potvrdenie o výške príjmu alebo výpisy z bankového účtu. Dokonca spoločnosť nekontroluje ani register dlžníkov a ako keby toho ešte nebolo málo, tak pôžičku má možnosť získať opravdu každý – dôchodcovia, rodičia na MD a taktiež aj nezamestnaní. Hlavnou podmienkou pre zisk peňazí je uvedenie správnych a pravdivých údajov. K verifikácii žiadosti Vám postačí následne občiansky preukaz a údaje z neho (napr. rodné číslo, adresa trvalého pobytu).

Peniaze môžu získať aj nezamestnaní či maminky na materskej dovolenke, ktoré potrebujú pokryť načakané výdavky.

Pôžička pred výplatou

Táto rýchla pôžička si skutočne vyslúži titul „blesková“, keďže jej vybavenie Vám nezaberie viac ako 5 minút. Peniaze na svojom účte môžete mať navyše už obratom po schválení žiadosti. Blesková pôžička je teda skvelým riešením pre ľudí, ktorých zastihla neočakávaná udalosť alebo nepredvídateľné výdavky. Je lepšie využiť túto menšiu pôžičku, ako čerpať zbytočne veľkú pôžičku v inej nebankovej spoločnosti. Skutočne ju môžeme odporúčať ľuďom, ktorí chcú pokryť nižšie jednorazové výdavky.

Naše hodnotenie: 100 %

Mám záujem o pôžičku Blesková pôžička

Blesková pôžička

 • Výška pôžičky 10 € – 200 €
 • Splatnosť 1 deň – 30 dní
 • Úrok od 0 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 95 % – extrémne vysoká

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Blesková pôžička

Zaradenie pôžičky