Prvá pôžička zadarmo

Najlepšie online pôžičky bez úrokov a poplatkov

Bankové a nebankové pôžičky

Aktuálne nie je možné požiadať o tuto pôžičku online, vyplnením žiadosti pre Vás nájdeme inú vhodnejšiu pôžičku.

Velká pôžička do 25 000 €

Prvá pôžička zadarmo ihneď na účet

Posledná aktualizácia dát: 21. 5. 2024 18:34

CreditONE pôžička
Výška pôžičky
5 € – 500 €
Splatnosť
1 deň – 30 dní
Pôžička zadarmo
180 €/30 dní
Ferratum pôžička
Výška pôžičky
25 € – 250 €
Splatnosť
15 dní – 30 dní
Pôžička zadarmo
150 €/15 dní

Mikropôžička bez poplatku

Niekoľko poskytovateľov krátkodobých nebankových pôžičiek rozbehlo promo akciu, kedy môžete získať pôžičku úplne zadarmo (bez akéhokoľvek úroku). Je to jednoduché, požičiate o napríklad 100 eur na 30 dní a v posledný deň splatnosti vrátite opäť len 100 eur. Neplatíte ani jeden cent navyše! Jediné, čo pre to musíte urobiť, je vybrať si z nižšie uvedených ponúk a vyplniť jednoduchý online formulár. Do pár minút budete vedieť, či pôžičku získate alebo nie.

Pôžička zadarmo – oplatí sa?

Zmysel, ktorý prvá pôžička zadarmo má, spočíva v tom, že sa nebankové inštitúcie snažia čo najviac prispôsobiť požiadavkám svojich klientov. Tí potom majú úplne bez rizika možnosť vyskúšať si absolútne moderný systém pôžičiek. Následne sa zákazníci po serióznom jednaní od veriteľa a bezproblémovom splatení pôžičky radi vrátia naspäť využiť opäť služby danej spoločnosti.

Ako si požičať peniaze zadarmo?

Jednoducho si u vybranej inštitúcie požičiate konkrétnu sumu, napríklad 150 eur a napríklad do 14 dní ju celú vrátite, bez akýchkoľvek úrokov či poplatkov. Prvá pôžička zadarmo je tak ako väčšina nebankových pôžičiek vybaviteľná online bez nutnosti dochádzať na pobočku. Stačí do jednoduchého dotazníka na stránke inštitúcie vyplniť vaše meno a ďalšie informácie, výšku pôžičky a dobu jej splácania. Po odoslaní žiadosti čakáte na jej schválenie, ktoré vám príde buď formou SMS alebo budete telefonicky kontaktovaný zamestnancom inštitúcie. Všetky pokyny pre splácanie vám budú riadne oznámené. Medzi podmienky pre to, aby vám bola prvá pôžička zadarmo poskytnutá, obvykle patrí plnoletosť, nesmiete mať omeškania s pôžičkou u inej spoločnosti a musíte byť občanom SR. Podmienky sa samozrejme líšia a každá nebanková inštitúcia si stanovuje iné.