Provident pôžička

Online pôžička Provident 160 € až 2 300 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku Provident

Online pôžička Provident

Výška pôžičky 160 € – 2 300 €
Doba splatnosti 60 – 100 týždňov
Úrok od 57 %
Typ pôžičky nebanková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max. 350 €
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička Provident bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra áno

Provident pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia do 4 dní
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

Provident – recenzia pôžičky

Pôžička Provident

Spoločnosť Provident Financial bola založená už v roku 1980 vo Veľkej Británii a roku 1997 vstúpila na slovenský trh. Vďaka dlhej histórii získala firma povesť férového a spoľahlivého poskytovateľa nebankových pôžičiek. Aktuálne možno tento fakt dokázať takmer 1 000 000 zákazníkov v ČR a SR. Popularita na slovenskom trhu je získaná 100% zodpovedným prístupom k zákazníkom (individuálny prístup ku každému zákazníkovi, korektný spôsob poskytovania a neexistencia skrytých poplatkov) a dodržiavaním pravidiel zodpovedného požičiavania. Veľkou výhodou je jednoduchosť a rýchlosť podania žiadosti, ktorú zaisťuje viac ako 3000 obchodných zástupcov. Spoločnosť Provident Financial je členom významnej medzinárodnej skupiny International Personal Finance (IPF), ktorá pôsobí v šiestich krajinách sveta a má viac ako 2,3 milióna zákazníkov. Okrem toho je najnovšie možné pôžičku od Prodivdentu získať online a tým pádom oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie.

Provident má dlhoročné skúsenosti a milióny klientov, pretože jej nebankové pôžičky sú veľmi rýchle. Takmer 1 000 000 zákazníkov v ČR a SR!

Online pôžička Provident

Každý sa môže dostať do nepríjemnej životnej situácie, kedy bude nútený siahnuť po pôžičke. Samozrejme možno zájsť do banky a o pôžičku zažiadať. Bankové inštitúcie majú pre poskytnutie pôžičky ale prísne pravidlá a jedným z nich je overenie bonity klientov v registri dlžníkov. Ak sa chcete tejto situácii vyhnúť, zažiadajte o online pôžičku nebankovú spoločnosť, ktoré mierne prehrešky v registri dlžníkov tolerujú. Provident ponúka najmä krátkodobé a neúčelové nebankové pôžičky bez registra ihneď vo výške 160 € až 2 300 €. Za poskytnutie rýchlej pôžičky od Providentu neplatíte žiadne poplatky za poskytnutie či vedenie. Možno o ňu zažiadať online, pracovníci nepožadujú ručiteľa a v prípade schválenia, dostanete peniaze v priebehu pár hodín. Úrok sa pohybuje na úrovni už od 57 % čo je medzi nebankovými pôžičkami pomerne slušné číslo. Po celú dobu splácania pôžičky (splatnosť je väčšinou 60 – 100 týždňov) s Vami bude v kontakte zamestnanec, ktorí bude pripravený riešiť možné komplikácie, ktoré môžu vzniknúť. Všetci sme preci len ľudia a každý sa môže dostať do problémov so splácaním. Zo skúseností mnohých ľudí vieme, že Provident.cz vždy takú situáciu rieši k spokojnosti oboch strán.

Výhody

 • nebanková pôžička bez ručiteľa
 • pôžička bez registra
 • bez poplatkov za vybavenie
 • dostupná podpora online i telefonicky
 • jednoduchá online pôžička

Nevýhody

 • prvá pôžička max. 350 €
 • dlhšia doba vybavenia

Pôžička bez kontroly registra

V živote je veľa situácií, kedy sú potrebné peniaze rýchlo. V Providente to dobre vedia a preto je celý proces vedúci k získaniu pôžičky veľmi jednoduchý. Vyplňte žiadosť o pôžičku online. Vyplnenie tohto formulára Vám nezaberie viac ako 3 minúty času. Na základe vyplneného formulára Vás vo Vami stanovenom čase telefonicky skontaktuje finančný špecialista - nemajte obavy, dlho Vás nezdrží. Špecialista s Vami dohodne všetky detaily pôžičky. Dohovoríte s ním koľko peňazí chcete požičať a akou formou dôjde k odovzdaniu pôžičky (v hotovosti do vlastných rúk od zástupcu Providentu alebo klasickým bankovým prevodom). Provident špecialista Vám tiež zodpovie všetky prípadné otázky týkajúce sa pôžičky.

 • Pôžička 160 € – 2 300 €
 • Splatnosť 60 – 100 týždňov
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra áno

Aké sú podmienky pre pôžičku Providentu

Pri rýchlej pôžičke od Providentu neplatíte absolútne žiadne poplatky za poskytnutie alebo za vedenie. Ako sme už rovnako spomínali vyššie, možno pôžičku Provident zažiadať online či telefonicky, pracovníci nepožadujú ručiteľa a v prípade schválenia, dostanete peniaze v priebehu pár hodín. Poskytnutie tejto pôžičky bez registra ihneď Provident je veľmi rýchle, jednoduché a transparentné. Ak chcete o pôžičku Provident zažiadať, potrebuje občiansky preukaz, potvrdenie o trvalom bydlisku a potvrdenie o trvalom príjme. Tiež Vás môžu požiadať o potvrdenie o sociálnom poistení.

Najlepšia nebanková pôžička online

Britská spoločnosť Provident pôsobí na slovenskom trhu už viac ako desať rokov. Za tú dobu vytvorila produkt na mieru, zameraný na potreby a možnosti slovenského zákazníka. Rýchla pôžička bez registra patrí medzi najobľúbenejšie na úverovom trhu vôbec. Hlavnou výhodou tejto pôžičky je rýchlosť a jednoduchosť vybavenia v kombinácii s možnosťou získať aj pomerne vysokej čiastky. Zmluva Providentu je veľmi prostá a prehľadná, rovnako ako splátkový systém, ktorý si môžete sami navrhnúť. Pôžička bez dokladovania príjmu je teda vhodná nielen pre dôchodcov, ale aj pre mladých a rodičov na materskej dovolenke. Vyplňte online formulár, dohodnite sa s pracovníkom Providentu, nechajte si dobre poradiť a užívajte si peniaze z pôžičky na čokoľvek!

Naše hodnotenie: 75 %

Mám záujem o pôžičku Provident

Provident pôžička

 • Výška pôžičky 160 € – 2 300 €
 • Splatnosť 60 – 100 týždňov
 • Úrok od 57 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 65 % – nadpriemerná

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku Provident

Zaradenie pôžičky