mBank pôžička

Online pôžička mBank 300 € až 20 000 € bez ručiteľa

Mám záujem o pôžičku mBank

Online pôžička mBank

Výška pôžičky 300 € – 20 000 €
Doba splatnosti 12 mes. – 84 mes.
Úrok od 9,9 %
Typ pôžičky banková pôžička
Účel pôžičky na čokoľvek
Prvá pôžička max.
Prvá pôžička zadarmo nie
Minimálný príjem

Pôžička mBank bez ručiteľa

Pôžička bez ručiteľa áno
Pôžička bez potvrdenie o príjme nie
Pôžička bez kontroly registra nie

mBank pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre nezamestnaných nie
Pôžička pre dôchodcov áno
Pôžička pre rodičov na MD áno

Peniaze ihneď na účet

Dĺžka vybavenia 5 minút
Prevod peňazí ihneď na účet
Spôsob poukázania na bankový účet
Poplatok za poskytnutie zadarmo
Poplatok za vedenie zadarmo

mBank – recenzia pôžičky

Pôžička mBank

mBank vznikla v novembri 2000 ako retailová divízia poľskej BRE Bank SA. Skratka BRE pôvodne znamenala Bank Rozwoju a exportu. História BRE Bank sa datuje od decembra 1986, kedy vznikla banka najma pre poľskú korporátnu klientelu s hlavným zameraním na zahraničný obchod. Na slovenský trh vstúpila mBank v novembri 2007. mBank môžeme právom považovať za fenomén a tiež významný míľnik vo vnímaní retailového bankovníctva na Slovensku. Až s jej príchodom na slovenský trh mnoho bežných klientov pochopilo, že nemusia platiť za služby, ktoré by mali byť bežnou súčasťou účtu a že ceny môžu byť nastavené férovo pre obe strany. Iba mBank sa môže chváliť vzájomne previazanou komunitou klientov a zamestnancov. Oba tábory ľudí môžete denne stretnúť na mFóre, kde sa môžete porozprávať o všetkých vašich finančných radostiach a starostiach. Do mBank si môžete prísť pre osobné a sporiace účty, platobné karty, hypotekárne úvery, spotrebiteľské pôžičky a kreditné karty.

mBank pôžička

V súčasnosti ponúka mBank podľa nezávislých porovnávačov najlacnejšiu bankovú pôžičku na slovenskom trhu. Garantuje tiež, že úver zostane najvýhodnejší po celú dobu Vášho splácania. V mBank si môžete požičať od 300 € do 20 000 €. Doba splácania úveru sa pohybuje od 12 mes. do 84 mes. a závisí od výšky pôžičky. Pre tých, ktorí nemajú zápisy v registroch dlžníkov a môžu bez problémov doložiť svoj príjem, ide rozhodne o jeden z najvýhodnejších úverov u nás s úrokom od 9,9 %. mBank pôžička je skutočne veľmi obľúbená a je charakteristická spomínanou nízkou úrokovou sadzbou.

Banka od svojich klientoch naozaj nechce žiadne zbytočné poplatky, ako sú poplatky za vedenie účtu, za mimoriadne splátky či za predčasné splatenie. Pôžička je bezúčelová a teda peniaze, ktoré vám banka požičia, môžete použiť prakticky na čokoľvek. Nezáleží na tom, či z peňazí zaplatíte luxusnú dovolenku, alebo nakúpite domáce spotrebiče. Pre banku je dôležité, aby ste svoje záväzky splácali v súlade so splátkovým kalendárom. V ponuke banky sa nachádza tiež mBank hypotéka, s ktorou môžete financovať vlastné bývanie a ďalšie zaujímavé pôžičky.

mBank pôžička je obľúbená najmä pre svoj nízky úrok (od 9,9 %) a spoľahlivú zákaznícku podporu.

Výhody pôžičky mBank

 • extrémne nízky úrok 9,9 %
 • 100% bez poplatku za poskytnutie
 • pohodlné prostredie internet bankingu
 • výška pôžičky a dĺžka splatnosti
 • možnosť odkladu splátok

Nevýhody

 • nutnosť založiť si účet v banke
 • vyššie nároky na klienta
 • pri vyššej sume sa môže vyžadovať ručiteľ

Banková pôžička od mBank

Samozrejmosťou je vybavenie pôžičky online prostredníctvom formulára. Taktiež ale najprv môžete použiť kalkulačka mBank, vďaka ktorej zistíte celú radu informácií o tejto pôžičke. Zistíte, koľko budete mesačne splácať a tiež zistíte, aký vám ponúkne mBank úrok. Po vyplnení online formulára a uvedení údajov o sebe máte napoly vyhrané, následne sa stačí telefonicky spojiť s pracovníkmi banky. Záleží len na Vás či chcete zmluvu podpísať na pobočke alebo ju potvrdiť online prostredníctvom SMS.

 • Pôžička 300 € – 20 000 €
 • Splatnosť 12 mes. – 84 mes.
 • Bez potvrdenie príjmu nie
 • Bez kontroly registra nie

Akú sú podmienky pre zisk pôžičky od mBank?

Okrem samozrejmej podmienky mať vek minimálne 18 rokov je tu o čosi viac vyžadovaných údajov, ktoré treba banke poskytnúť. Rozhodne musíte mať trvalý zdroj príjmov a doložiť ho potvrdením o výške príjmov od zamestnávateľa alebo výpismi z bankového účtu. Keďže sa jedná o klasickú bankovú pôžičku, tak nemôžete mať žiadne záznamy v registri dlžníkov v databázach Credit Bureau. Rovnako nemôžete meškať so splácaním pôžičky v inej bankovej inštitúcii alebo mať nesplatené dlhy práve v mBank. Poslednou podmienkou je mať trvalé alebo prechodné bydlisko a kontaktnú adresu na území Slovenskej republiky.

Pôžička bez ručiteľa

Pôžička od banky mBank je určená širokej verejnosti. Vďaka vysokej výške pôžičky je vhodná aj pre ľudí, ktorí rozmýšľajú nad kúpou nového automobilu. Alebo ak Vám chýbajú peniaze na naštartovanie Vášho podnikania, tak je mBank také skvelou voľbou. Odporúčať ju môžeme aj dôchodcom (maximálny vek žiadateľa je však 68 rokov), ktorí túžia napríklad po relaxačnom a zdravotnom pobyte v zahraničí. Vyplňte online formulár a peniaze si môžete užívať už za krátky čas!

Naše hodnotenie: 90 %

Mám záujem o pôžičku mBank

mBank pôžička

 • Výška pôžičky 300 € – 20 000 €
 • Splatnosť 12 mes. – 84 mes.
 • Úrok od 9,9 %
 • Naše hodnotenie
 • Schvalovatelnost žiadostí 60 % – priemerná

Online žiadosť o pôžičku

Podmienky pôžičky

Ako získať pôžičku mBank

Zaradenie pôžičky