Hotovostné pôžičky

Najlepšie hotovostné bankové a nebankové požičky

Bankové a nebankové pôžičky

Aktuálne nie je možné požiadať o tuto pôžičku online, vyplnením žiadosti pre Vás nájdeme inú vhodnejšiu pôžičku.

Velká pôžička do 25 000 €

Hotovostné pôžičky ihneď na účet

Posledná aktualizácia dát: 14. 6. 2024 14:13

Provident pôžička
Výška pôžičky
160 € – 2 300 €
Splatnosť
60 – 100 týždňov
Pôžička zadarmo
nie
Quatro pôžička
Výška pôžičky
600 € – 10 000 €
Splatnosť
1 rok – 10 rokov
Pôžička zadarmo
nie

Hotovostné pôžičky

Účty a bezhotovostné platby sú síce pekná vec, ale hotovosť je hotovosť. O tom by vám mnohí mohli povedať svoje. Prečo banke ukazovať, odkiaľ beriete peniaze a kam ich posielate? Prečo by mala mať zmapovanú vašu finančnú históriu do posledných podrobností? Niekedy neuškodí nechať si niečo pre seba a využiť hotovostné pôžičky.

Rýchle hotovostné pôžičky

Ako sa vysporiadať so zlou finančnou situáciou? V podstate existuje niekoľko riešení, akým spôsobom to vyriešiť. Buď sa môžete obrátiť na svojich rodinných príslušníkov so žiadosťou o pomoc či požiadať o úver banku. Pre veľké percento ľudí je pôžička od príbuzných neprijateľná a skôr volia pôžičku v banke. Banky sú však k spotrebiteľom značne ostražité. V prípade, že máte zápis v registri dlžníkov a ešte navyše máte problém s preukázaním dostatočnej bonity, môžete sa obrátiť na niektorú z nebankových spoločností, ktorá má v ponuke svojich produktov aj hotovostné pôžičky bez registra. Vybaviť hotovostné pôžičku je ľahké a obrovská výhoda tohto druhu pôžičiek tkvie v tom, že hotovosť vám môže veriteľ dať aj do dvadsaťštyri hodín. Hotovostné pôžičky sú tak podľa nás jedným z najlepších riešení finančnej krízy.

Hotovostná pôžička počas exekúcie

Najčastejším dôvodom, prečo si nechávať posielať peniaze z pôžičky na účet je fakt, že si ho vzal do hľadáčika exekútor. Iste, má právo zabaviť vaše peniaze a použiť ich na úhradu pohľadávok, ktoré ste svojim veriteľom neuhradili včas a dobrovoľne, ale vy aj napriek tomu musíte platiť nájom, deťom obedy v školskej družine, cestovné v mestskej hromadnej doprave a podobne. Navyše býva častým problémom fakt, že exekútor vymáha dlhy len pre jedného veriteľa, zatiaľ čo pohľadávok môže byť oveľa viac. Hoci teda všeobecne nie je rozumné brať si pôžičku na uhradenie pôžičky, môže sa stať, že neexistuje žiadna iná cesta. Rýchla hotovostná pôžička bez registra napríklad od Providentu alebo Cetelem však môže pomôcť vymotať sa z dlhov.