Pôžičkomat ponúka prvú pôžičku zadarmo

Prvá pôžička zadarmo od nebankovej spoločnosti Pôžičkomat.

Pôžička zadarmo a bez poplatkov? To v bankách nebýva zvykom, nie to ešte v nebankovkách. Spoločnosť Pôžičkomat však prišla s veľmi zaujímavou ponukou, kedy je vám prvá pôžička poskytnutá zadarmo, bez akýchkoľvek poplatkov navyše, bez úroku a vrátite len toľko, koľko ste si požičali.

Online pôžička zadarmo a bez poplatkov

Áno, drvivá väčšina ľudí tomu neverí a okamžite to označí za podvod, no Pôžičkomat.sk má jasný cieľ – získať nových klientov, ktorí využijú ich služby. Totižto, ak budete mať dobrú skúsenosť s prvou pôžičkou, tak je veľmi pravdepodobné, že požiadate aj o druhú. Nebankovka tak požičia peniaze až do výšky 95 € bez toho, aby chcela v deň splatnosti vyššiu odplatu. Je to online pôžička ako stvorená pre ľudí, ktorí majú krátkodobé finančné problémy.

Nemôžem dostať viac peňazí?

Bohužiaľ na začiatok nie. Ako nový klient budete obmedzený výškou pôžičky, no v budúcnosti budete môcť požiadať o pôžičku od 25 až do sumy 900 €. Maximálny limit online pôžičky Pôžičkomat sa totiž navyšuje takmer každou poskytnutou a následne úspešne splatenou pôžičkou.

Prvých 95 €, ktoré dostanete bez poplatku, však hravo postačí na vykrytie neočakávaných finančných situácii. Napríklad v prípade, že potrebujete peniaze na opravu práčky alebo na zaplatenie niekoľkých menších faktúr. Pôžička pred výplatou je pre ľudí skvelou voľbou, keďže sa nemusia zadlžiť na dlhšie obdobie. Banky a nebankovky totiž krátkodobé úvery pred výplatou poskytujú len zriedka.

Doba splatnosti a jej predĺženie

Čo sa týka doby splatnosti, je nastaviteľná ľubovoľne od 5 – 31 dní. Keďže je prvá pôžička úplne zadarmo, tak určite odporúčame zvoliť si najdlhšiu možnú splatnosť, nech nemusíte okamžite myslieť na splátku. Pri krátkodobých pôžičkách je však zvykom, že ich splatnosť je možné minimálne raz predĺžiť.

Tu sa však už nevyhnete poplatku za predĺženie pôžičky. Samozrejme odporúčame online úver vyplatiť okamžite ako to je možné, ale ak práve nemáte k dispozícii dostatok finančných prostriedkov, tak jediná možnosť je predĺžiť splatnosť.

Parametre a základné informácie:

Ako získať prvú pôžičku zadarmo?

Pôžičkomat ponúka pôžičku každému novému klientovi, ktorý sa zaregistrujte na stránke spoločnosti. Registrácia je v podstate nevyhnutná, no pri online pôžičkách je to základný kameň podania žiadosti. Vytvorenie konta je ako inak bezplatné, pričom je veľmi užitočné a nápomocné aj pri splácaní. Po prihlásení do svojho konta totiž okamžite zistíte všetky dôležité a presné informácie o úvere. Upozornenia na termín splátky sú samozrejmosťou, nechýba história pôžičiek a ani možnosť kedykoľvek splatnosť predĺžiť.

Podmienky a požiadavky sú nasledovné:
 • vek 18 rokov
 • trvalý pobyt na území SR
 • mať pravidelný príjem
 • bez exekúcie a meškania so splátkami v iných firmách
 • platný občiansky preukaz

Podmienky sú veľmi jednoduché a ľahko splniteľné. Jednoducho, ak nemáte problém so splácaním v inej spoločnosti, tak o pôžičku môžete smelo požiadať. Nie je potrebné dokladovať výšku svojho príjmu a rovnako nemusíte mať ani ručiteľa.

Údaje a informácie o sebe však musíte uvádzať pravdivo. Po odoslaní online formulára vás totiž kontaktuje zamestnanec spoločnosti, ktorý si overí základné informácie o vás. Pripravte si preto občiansky preukaz a majte pri sebe telefón. Úspešné overenie znamená, že peniaze vám budú odoslané na váš bankový účet okamžite. Peniaze tak môžete získať už do 15 – 30 minút od vyplnenia žiadosti. V budúcnosti už navyše nemusíte prejsť overením a peniaze dostanete za niekoľko minút.

Online pôžička od nebankovky Pôžičkomat.

Výhody Pôžičkomat pôžičky:
 • prvá pôžička zadarmo – áno presne tak. Bez poplatkov a úplne zadarmo dostanete 95 €, pričom spoločnosti stačí vrátiť 95 €. Nepreplatíte na úrokoch ani jediné euro navyše.
 • online pôžička s expresným vybavením – žiadne papierovačky a automatizovaný systém spoločnosti zaručujú, že pôžičku vybavíte jednoducho, rýchlo a pohodlne aj z obývačky vášho domu.
 • peniaze do niekoľkých minút – práve ste zistili, že večer potrebujete 50 € a peňaženka zíva prázdnotou? V iných spoločnostiach čakáte na vybavenie aj niekoľko dní, Pôžičkomat odošle peniaze do 10 – 30 minút.
 • jednoduché a jasné podmienky – veľa toho spĺňať nemusíte a peniaze dostanete. Tým pádom je to vhodná pôžička pre mamičky na materskej, nezamestnaných alebo dokonca študentov či dôchodcov.
Nevýhody online pôžičky:
 • kratšia doba splatnosti (max. 31 dní)
 • prvá pôžička len do výšky 95 €

Pár slov na záver

Áno, prvá pôžička zadarmo od Pôžičkomatu sa podľa nás určite oplatí. Za zváženie však stoja prípadné opakované úvery, ktoré nemusia byť zas tak výhodné. Každopádne, ak potrebujete peniaze veľmi rýchlo, nechcete navštevovať pobočku a postačí vám aj 95 €, tak určite vyplňte online žiadosť o pôžičku bez poplatkov. Táto jedinečná akcia Pôžičkomat vám ušetrí peniaze, ktoré by ste ináč odovzdali konkurenčným spoločnostiam na úrokoch alebo poplatkoch.

Technicky zajišťuje Disqus